KİŞİYE ÖZEL CAM TABLO - LIGHTBOX
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kişiye Özel Cam Tablolar Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kişiye Özel Cam Tablolar Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kişiye Özel Cam Tablolar Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kişiye Özel Cam Tablolar

Sıkça Sorulan Sorular

Cam tablo diğer camlara göre 10 kat daha dayanıklıdır.
Cam tablo baskıları, camın arka yüzeyine yüksek kalitede UV baskı makinalarıyla yapılır.
Cam tablo bakımı genellikle nemli bir bez veya cam temizleyici ile yapılır. Camın parlaklığını korumak ve tozdan arındırmak için düzenli olarak temizlenmesi önerilir. 

Cam tablolarda baskı camın arka yüzeyine yapıldığı için rahatlıkla silebilirsiniz.
Cam tablolarımızın montajı çok kolaylıkla yapılabilmektedir. Tablo ile birlikte gönderilen askı aparatı sayesinde çivi yada vida ile montajı yapabilirsiniz.
Ürünleriniz, uzman ekibimiz tarafından özel koruma aparatları ve yüksek kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenir. Bu, ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.
Özenle hazırladığımız özel kutular ile kargo taşıma esnasında ürününüz kırılması yada zarar görmesi durumunda ürünün yenisi gönderilir.
Evet , istediğiniz görseli yada logonuzu whatsapp  iletişim kanalları ile bizimle paylaşarak cam tablonuzu yaptırabilirsiniz.
0 540 160 10 60 nolu Whatsapp hesabımızdan bize ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.
Kişiye özel baskılar hariç, diğer ürünlerimizde iptal ve iade hakkına sahipsiniz.

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır. LightArt Concept.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...